Milí priatelia,

rád by som Vám touto cestou poďakoval za dôveru, ktorú do nás každodenne vkladáte pri kúpe výrobkov s našim logom. Pre mňa to znamená veľa, lebo aj vďaka Vám tradícia ANTON TOMA pretrváva. Naša spoločnosť je pomenovaná po mojom otcovi, zakladateľovi spoločnosti, Antonovi Tomovi st., ktorý stál v jej čele od vzniku až do roku 2016. Firmu vždy riadil s obrovským nasadením a láskou. V jeho poslaní pokračujeme dnes už bez neho, avšak s rovnakými hodnotami. Sme malá, rodinná firma a v súčasnosti zamestnávame viac ako 50 ľudí z okolia, ktorým poskytujeme stabilnú prácu. Niektorí u nás pracujú už celé generácie. Spolu vytvárame jeden tím, jednu veľkú rodinu.

Anton Toma st.

Ako spoločnosť trváme na tom, že využívame len overené tradičné postupy a receptúry, tak aby Vám a Vašim blízkym naše produkty stále chutili. Vyčarujete z nich vždy tie najlepšie pochúťky, na bežné denné maškrtenie, ale aj špeciálne príležitosti. Pre inšpiráciu sme pre Vás založili na našej webstránke receptár.

S výrobou sme začínali už v roku 1989 v priestoroch rodinného domu vo Veľkých Uherciach, postupne sme rozširovali naše produktové portfólio. V roku 2005 sme spoločnosť presťahovali do novovybudovaného a moderného výrobného areálu v lokalite Mlynček (Veľké Uherce), kde sídlime dodnes. Nájdete nás na ceste smerom z Oslian do Partizánskeho, na odbočke do Veľkých Uheriec na ľavej strane. Súčasťou areálu je aj podniková predajňa, kde je možné zakúpiť všetky naše produkty. Radi Vás u nás privítame.

Tešíme sa na Vás a Vašu návštevu, do skorého videnia priatelia.

Anton Toma ml.

majiteľ spoločnosti
toma@antontoma.sk